Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Gri Detaylar Fark Yaratsın

Gri; tıpkı beyaz ve krem gibi, sadelik ve şıklıktan yana bir dekorasyon tarzı benimseyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

gri detaylar fark yaratsın
Kategori
İlham Veren Fikirler


Gri; tıpkı beyaz ve krem gibi, sadelik ve şıklıktan yana bir dekorasyon tarzı benimseyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Açık griden daha koyu tonlara, sıcaktan soğuğa gri dekorasyon önerileri size farklı alternatifler sunacak.

Yaşam alanlarının aranılan rengi

Yaşam alanlarınızda gri tonlarında bir dekorasyon tarzı benimsemek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aslında çok basit. Grinin evinizdeki eşyalara uyum sağlayan bir tonunu seçerek bu bağlamda sadelik ve şıklığı içerisinde barındıran yepyeni bir yaşam alanının kapısını kendiniz için aralamış olursunuz. Örneğin farklı renklerle kullanabileceğiniz “karbon gri” seçeneğiyle evinizde farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Bu seçenekle yaşam alanlarınızda farklılık sağlayabilir ve evinize görsel bir derinlik katabilirsiniz.

Sakinlik ve ferahlık katan gri tonları

Rahatlatıcı bir alan yaratmak istediğiniz ortamlarda ise soğuk gri tonlarını kullanmak sizin için her zaman gri dekorasyon önerileri arasında bir avantaj olarak ön plana çıkacaktır. “Sis gri” rahatlatıcı bir ortam yaratmak istediğiniz tercihlerde ferah yapısıyla diğer seçeneklerin arasında bir adım öne çıkmayı başarıyor. Sadeliği ve şıklığı yaşam alanlarına yansıtanların tercihi olan gri tonları ferah ve rahatlatıcı yapısıyla da estetik dekorasyonların vazgeçilmez rengi.

Daha aydınlık görünümler

Mutfak dolabı gövde ve kapakları, banyo dolapları, salon, yatak odaları ve diğer tüm yaşam alanlarında tercih edilen mobilya ürünlerinin başında gelen mdflam/suntalam ve lak panel seçenekleri ile daha aydınlık görünümler elde etmeniz mümkün. Grinin en güzel tonlarını kullanarak yaşam alanlarında “yıldız entegre” ürünleri ile daha aydınlık bir görünüm yakalamanız mümkün.

Banyolarda Başrol Ahşabın Olacak önceki
Bauhaus School and Today's Understanding of Design sonraki