Lütfen bir dil seçiniz.
sürdürülebilirlik

Yıldız Entegre, ‘insana ve doğaya saygı’ mottosu doğrultusunda orman ürünleri sektöründe global bir lider olma hedefiyle, sürdürülebilir, yenilikçi ve etki yaratan büyümeyi paydaşlarıyla birlikte gerçekleştirmek için çalışır. Tüm faaliyetlerini çevresel, ekonomik ve sosyal faktörleri dikkate alarak yürütür, gezegeni korunması için kaynak kullanımını optimize eder ve ekonomik kalkınmanın ana unsuru olan insanı temel alarak hem iş hayatına hem de topluma fayda sağlamak için çalışır.

Çevresel Sürdürülebilirlik

Yıldız Entegre, ağacın izinde ilerler ve çevre dostu ürünler üretmeye, doğal kaynakların sürdürülebilir şekilde yönetimine odaklanır. Yüksek kaliteli ve işlevsel ürünler üretirken, üretim süreçlerinde doğal kaynakların kullanımını optimize eder ve atık yönetimini en üst düzeyde tutar. Ormanların sürdürülebilir yönetimi ve korunması konusunda öncülük ederek, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefler. Ağaçların doğal güzelliğini, estetik ve değeri korur. Aynı zamanda yaratıcılık, tasarım ve ustalık odağında, orman ürünleri sektöründe yenilikçi ve tercih edilen ürünler sunmaya özen gösterir.

Sosyal Sürdürülebilirlik

Yıldız Entegre, çalışanları ve toplumla etkileşiminde açık ve şeffaf bir yaklaşım benimsemiştir. Toplumun ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate alarak, ürün ve hizmetlerini geliştirir. Çalışma hayatında da iş sağlığı ve güvenliği, eğitim ve yetenek geliştirme gibi konularda çalışanlarına yatırım yaparak, çalışanların verimliliğini artırmayı ve toplumda ekonomik kalkınmaya katkı sağlamayı amaçlar. Yıldız Entegre’nin tedarik zinciri yönetimi de sürdürülebilirlik hedefleriyle uyumlu olarak iş etiği ve insan haklarına uygun olarak yapılır.

Yönetimde Sürdürülebilirlik

Yıldız Entegre'nin değerleri arasında girişimcilik, global düşünce yapısı, sonuç odaklılık, uzmanlık, sorumluluk bilinci ve takım çalışması yer alır. Bu değerler, sürdürülebilir bir iş yapma yaklaşımında da önemli bir rol oynar. Yıldız Entegre, müşteri odaklı bir yaklaşımla hareket eder, pozitif bir yaklaşım ve duyarlılıkla müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur. Yenilikçiliği öncelikli bir değer olarak benimser ve değişime açık bir yaklaşım sergiler.