Lütfen bir dil seçiniz.
kurumsal sosyal sorumluluk

Dünyada ve Türkiye’de ulaştığımız büyüklüğü, toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlayarak ‘Sürdürülebilir İyiliğin İzinde’ mottosuyla birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyoruz

Köklerimizden aldığımız kültürü gelecek kuşaklara da aktarmak üzere kaynakları büyük bir hassasiyetle koruyor, sektörümüzde ağacın ve kaynakların ihtiyatlı kullanılması konusunda rol model olmayı amaçlıyoruz. Yatırımlarımızı ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla en ince ayrıntısına kadar planlayarak gerçekleştiriyoruz ve tüm üretim süreçlerimizde "insana ve doğaya saygı" mottosunu benimsiyoruz. 

Hem gezegenin hem insanın iyiliğine odaklanan mimari, tasarım, inovasyon ve teknolojiyi destekliyor, sosyal marka özümüzü buradan hareketle oluşturuyoruz.

“Sürdürülebilir İyiliğin İzinde” çatı sosyal marka konumlandırmamız altında “Tasarımla Ağacın İzinde”, “Eğitimle Ağacın İzinde” ve “Sanatla Ağacın İzinde” başlıklarını sahiplenerek sürdürülebilir bir gelecek için farkındalık yaratma, konusunda da sorumluluk üstleniyoruz.

TASARIMLA AĞACIN İZİNDE…

Mimari ve tasarım dünyasını sahiplenerek sektörün gelişimine katkı sağlayan marka 

EĞİTİMLE AĞACIN İZİNDE…

Gençlere yatırımı ve sektör gelişimini sahiplenen marka 

SANATLA AĞACIN İZİNDE… 

Geçmişteki değerleri sahiplenen, geleceğe taşıyan marka  

Yenilikçi ve özgün fikir içeren, anlam ve değer üreten, kullanışlı, estetik, kullanıcıyı aldatmayan, ilham verici, görsel kirliliğe ve çevrenin yok edilmesine karşı duran tasarımları önemsiyoruz ve öne çıkarmak için çaba sarf ediyoruz.