Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Banyolarda Başrol Ahşabın Olacak

Ahşap ile banyonun birlikteliği uzun yıllardır riskli görünse de yenilikçi ve modern çözümler sayesinde bu sorun tamamıyla ortadan kalkıyor.

banyolarda başrol ahşabın olacak
Kategori
İlham Veren Fikirler

Ahşap ile banyonun birlikteliği uzun yıllardır riskli görünse de yenilikçi ve modern çözümler sayesinde bu sorun tamamıyla ortadan kalkıyor. Artık banyoların başrolünde ahşap banyo dekorasyonları yer alıyor. Ahşap görünümlü MDF ürünler ile banyolar özgün bir karakter kazanıyor.

Modern bir tasarımı sofistike bir havayla birleştirmek isteyen kullanıcılar, banyo ve mutfak gibi yaşam alanlarında ahşabın şıklığını tercih ediyor. Bakımı kolaylaşan ve modern çözümlerle üretilen ahşap ürünlerle artık banyolarınızda özgün ve estetik bir hava yakalamanız mümkün.

Ahşap banyo ürünlerinin banyolarda kullanılmasıyla modern bir tasarım yakalamanın yanı sıra artık sakin ve huzurlu bir alan oluşturabilirsiniz. Ahşabın kullanıldığı banyo dolapları ile evinizde ahşapla modern çizgileri uyum içerisinde kullanmanızı sağlıyor.

Banyonuza sıcak ve huzurlu bir hava getirecek ahşap görünümlü MDF dolap kapakları hem dokusuyla hem de dikkat çeken farklı renk seçenekleriyle vazgeçilmez materyaller arasında yerini alacak. Ahşabın şıklığını yakaladığınız banyolarda seçeceğiniz farklı aydınlatmalarla da daha sıcak ve huzurlu bir ortam yakalayabilirsiniz.

Banyo dekorasyonunda ilk sıralarda konforu ve rahatlığı seçen kullanıcılar için en doğru tercihler arasında yine ahşap ürünler yerini alıyor. Banyonuzu yeni bir görünüme kavuşturacak ve yaşam alanlarının birçok noktasında kullanılan kolay temizlenebilir, uzun ömürlü ürünler olan ve banyo dolaplarında kullanılan MDFlam ürünlerle size özgü mekânlar tasarlamak sizin elinizde.

Prof. Ario Ceccotti ile Söyleşi önceki
Bauhaus School and Today's Understanding of Design sonraki