444 34 93
Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Trend, yeni ürünleriyle tasarımcılara ilham veriyor

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük orman ürünleri şirketlerinden Yıldız Entegre, Yıldız Trend markasıyla sunduğu yeni ürünler ile trendlere yön veriyor.

yıldız trend, yeni ürünleriyle  tasarımcılara ilham veriyor
Kategori
Basında Biz
Tarih
07 Kasım

Yaşam alanlarını farklı renk ve dokularla zenginleştiren, mekanların estetiğini ve konforunu tamamlayan Yıldız Entegre, tasarımcıların, mobilya tasarım ve iç mimarlık dünyasının temel rehberlerinden biri haline gelen Yıldız Trend markasıyla inovatif yaklaşım sunmaya devam ediyor. 

Yıldız Trend, ilham veren, modern ve estetik tasarımlarda kullanılmak üzere MDFLAM/SuntaLAM, Dijital Print, Renkli MDF, Kapak Panel ve Kompakt Yoğunluklu Panel kategorilerinde yeni renk, model, desen ve ürünleri piyasaya sundu. 

 

Sıra dışı çizgileri ve özgün tasarımlarıyla hayat bulan “MDFLAM/SuntaLAM Koleksiyonu” 15 yeni renk ve deseni ile doğanın en güzel yanlarını yaşam alanlarına getiriyor. Birbirinden özel 5 farklı desene sahip yeni “Dijital Print Koleksiyonu” ise premium görünümleriyle yepyeni tasarımlara olanak tanıyor. Sağlamlığı, kalitesi ve renkleri ile yaşam alanlarının vazgeçilmezi olacak yeni “Renkli MDF” koleksiyonu, yeşil ve siyah olmak üzere 2 rengi ile MDF’nin doğal görünümüne yeni bir hava katıyor. Yıldız Trend “Kapak Panel” koleksiyonu ile birbirinden şık 14 yeni model ekleyerek yaşam alanlarına yenilik getiriyor. Yoğun trafikli mekanlarda kullanım için tasarlanan Kompakt Yoğunluklu Panel, yüksek nem dayanımı özelliği ile banyo ve mutfak gibi mekanlar için eşsiz bir alternatif oluyor.

 

Farklı ürün gruplarında dekor ve yüzey çeşitliliği sunan; mobilyalara, mutfaklara ve ahşabın sıcak dokusu ile tasarlanabilecek tüm mekânlara hayat veren panel grubu ürünleri, yaşam alanlarına farklı bir dokunuşla modern bir görünüm yaratıyor.

Yıldız Entegre Hakkında 

Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticaretiyle başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında gerçekleştirdiği kurumsallaşma hamlesiyle vizyonunu ileriye taşımaktadır. Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Raporu’na göre Türkiye’nin en büyük 32. sanayi şirketi olurken, dünyada ise orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasında yer almaktadır. Yıldız Entegre Türkiye, MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminant parke, boyalı levha (MDF, sunta), kapak panel, lak panel, MDF kapı, kapı paneli, emprenyeli dekor kâğıdı ve tutkal üretimi gerçekleştirmektedir.

Yıldız Entegre, ‘Yıldız Trend ile Yeniliklerin Gücünü Keşfet’ etkinlik serisi kapsamında 12 ilde 1.500 sektör paydaşıyla buluştu önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki