444 34 93
Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre, ‘Yıldız Trend ile Yeniliklerin Gücünü Keşfet’ etkinlik serisi kapsamında 12 ilde 1.500 sektör paydaşıyla buluştu

Yıldız Entegre’nin 12 ilde yetkin mimarlar, tasarımcılar, tecrübeli uygulamacılar ve Yıldız Entegre iş ortaklarıyla bir araya geldiği ‘Yıldız Trend ile Yeniliklerin Gücünü Keşfet’ serisi tamamlandı.

yıldız entegre, ‘yıldız trend ile yeniliklerin gücünü keşfet’ etkinlik serisi kapsamında  12 ilde 1.500 sektör paydaşıyla buluştu
Kategori
Basında Biz
Tarih
09 Kasım

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük orman ürünleri şirketlerinden biri olan Yıldız Entegre, sektöre yön veren trendlerin konuşulduğu, yenilikçi ürünlerin tanıtıldığı etkinlik olan ve ilki 18 Temmuz’da İstanbul’da düzenlenen ‘Yıldız Trend ile Yeniliklerin Gücünü Keşfet’ serisi Bursa, İzmir, Kütahya, Afyon, Ankara, Samsun, Antalya, Kayseri, Konya’nın ardından Adana ve Gaziantep’te gerçekleştirilen etkinliklerle tamamlandı. Etkinlikler serisine 1.500’e yakın sektör paydaşı katıldı. Gerçekleştirilen etkinliklere yetkin mimarlar, tasarımcılar, tecrübeli uygulamacılar ve Yıldız Entegre iş ortakları büyük ilgi gösterdi.

‘Yıldız Trend ile Yeniliklerin Gücünü Keşfet’ etkinliklerinde Yıldız Entegre’nin mevcut ve panel grubu ürünleri, MDFLAM/SuntaLAM Koleksiyonu, Kapak Panel Koleksiyonu, Renkli MDF, Dijital LAM, Kompakt Yoğunluklu Panel gibi yeni ürünleri ve koleksiyonları tanıtıldı, kullanım alanları hakkında bilgi verildi.  MDFlam/Suntalam, kapak panel ve lak panelin yanı sıra, ürünlerin bulundukları ortamda nasıl bir estetik görünüm sergilediklerine ilişkin paylaşımlar yapıldı. Ayrıca kurulan enstalasyon alanlarında katılımcılara ürün deneyimi olanağı da sağlanarak, Yıldız Entegre’nin zengin ve yenilikçi ürün gamını tecrübe etme imkanı sunuldu.

Yıldız Entegre Hakkında 

Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticaretiyle başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında gerçekleştirdiği kurumsallaşma hamlesiyle vizyonunu ileriye taşımaktadır. Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu Raporu’na göre Türkiye’nin en büyük 32. sanayi şirketi olurken, dünyada ise orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasında yer almaktadır. Yıldız Entegre Türkiye, MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (MDF, sunta), kapak panel, lak panel, MDF kapı, kapı paneli, emprenyeli dekor kâğıdı ve tutkal üretimi gerçekleştirmektedir.

Yıldız Entegre’nin arşiv niteliğindeki ‘Cumhuriyetin Mimarları’ kitabı lansmanı, Pera Palas Otel’de seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşti önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki