444 34 93
Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre‘ye Felis’ten 3 Ödül

Parke ve kapılarıyla nihai tüketicilerin zevklerine, levha ve panel gruplarıyla mimar ve tasarımcıların yaratıcılıklarına, ustaların ise yeteneklerine hitap eden, onlara destek olan ürünler üreten bir firma olarak, 17. Felis Ödülleri kapsamında 3 farklı dalda ödüle layık görüldük. “Kapının İyisi Varidor” kampanyası ile Curious Felis Yaratıcı Strateji bölümünde “Hikayeyi Sıfırdan Yazanlar” kategorisinde altın ödülü alan firmamız, aynı kampanya ile Curious Felis Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü’nde En İyi Vaka Yazımı Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu. Rafineri Reklam Ajansı da Curious Felis Yaratıcı Strateji bölümünde “Hikayeyi sıfırdan yazanlar-ürün” kategorisinde Yıldız Entegre için hayata geçirdiği “Kapının İyisi Variodor” projesi ile bronz ödüle layık görüldü.

yıldız entegre‘ye felis’ten 3 ödül
Kategori
Basında Biz
Tarih
25 Kasım

Parke ve kapılarıyla nihai tüketicilerin zevklerine, levha ve panel gruplarıyla mimar ve tasarımcıların yaratıcılıklarına, ustaların ise yeteneklerine hitap eden, onlara destek olan ürünlerin üreten bir firma olarak, inovasyon ve tasarım gücü ve ürünleriyle fark yaratırken, marka ve pazarlama yatırımları ile hem firmamızın hem de sektörün gelişimine hizmet ediyoruz. 

Yıldız Entegre olarak bu doğrultuda hayata geçirdiğimiz kampanyalar ile Mediacat Dergisi tarafından 2006 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl ajans, reklam veren ve bireysel olmak üzere toplamda 4 bin 678 başvuru gerçekleştirilen 17. Felis Ödülleri kapsamında üç farklı dalda ödül kazandık. 

“Kapının İyisi Varidor” kampanyası ile Curious Felis Yaratıcı Strateji bölümünde “Hikayeyi Sıfırdan Yazanlar” kategorisinde altın ödülü alan Yıldız Entegre, aynı kampanya ile Curious Felis Dönüştüren Pazarlama Stratejisi Bölümü’nde En İyi Vaka Yazımı Jüri Özel Ödülü’nün sahibi olduk. Rafineri Reklam Ajansı da Curious Felis Yaratıcı Strateji bölümünde “Hikayeyi sıfırdan yazanlar-ürün” kategorisinde Yıldız Entegre için hayata geçirdiği “Kapının İyisi Variodor” projesi ile bronz ödüle layık görüldü.

Felis Ödülleri gibi önemli bir organizasyon tarafından üç ödüle layık görülmekten dolayı mutlu olduğumuzu belirten Yıldız Entegre Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Melike Alkan, “. Bu başarı sadece bir reklamın ödül alması ile ilgili değildir. Bu başarı, B2b bir iş modeline sahip Yıldız Entegre’mizin b2b & b2c iş modeline geçmesi, reklam iletişim çalışmalarına yeni başlaması ve yıllardır reklam veren, yüksek bilinirliğe sahip 10’larca öncü marka arasından sıyrılıp 3 ödül olması ile ilgilidir. Bu değerli ödüller üretimin yanı sıra aynı zamanda Yıldız Entegre olarak bir pazarlama şirketi olma yolculuğumuzda da önemli bir adım ” dedi.

 

Yıldız Entegre’ye TIM’den Kurumsal Inovasyon Sistemi önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki