Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre’ye TIM’den Kurumsal Inovasyon Sistemi

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın katkıları ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen Türkiye İnovasyon Haftası etkinliğinde Yıldız Entegre olarak yer aldık. İnovasyonun Yeni Yüzyılı teması ile gerçekleştirilen konferansta inovasyon kavramının gelişimi, trendleri ve geleceği konuşuldu.

 yıldız entegre’ye tım’den kurumsal ınovasyon sistemi
Kategori
Basında Biz
Tarih
26 Aralık

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın katkıları ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen Türkiye İnovasyon Haftası etkinliğinde Yıldız Entegre olarak yerimizi aldık. “İnovasyonun Yeni Yüzyılı” teması ile gerçekleştirilen konferansta kamu kurumlarının yanı sıra Türkiye ve global şirketlerin üst düzey yöneticilerinden, inovasyon fikir liderlerine, akademisyenlerden öğrencilere kadar geniş bir katılımla “inovasyon” kavramının gelişimi, trendleri ve geleceği konuştuk. 

Yıldız Entegre olarak daha önce katılım sağladığımız “Odaklı İnoSuit Programı” kapsamında hayata geçirdiğimiz “Kurumsal İnovasyon Sistemi” ile ilgili yaptığımız çalışmalar kapsamında TİM Başkan Vekili Sn. Çetin Tecdelioğlu’nun elinden, başarı belgesi alma gururunu yaşadık.

BİZDEN HABERLER

Dansın ritmine sağlam zemin VarioClic’ten! önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki