444 34 93
Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

YILDIZ ENTEGRE’DEN ISALONI’YE İLHAM TURU

Orman ürünleri sektöründe dünyanın en büyük üreticilerden biri olan ve kendi alanında yenilikçi koleksiyonlara imza atan Yıldız Entegre, Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarıyla birlikte dünyanın en büyük mobilya fuarı iSaloni Milano Mobilya Fuarı’na bir ilham turu düzenledi.

yıldız entegre’den ısalonı’ye ilham turu
Kategori
Basında Biz
Tarih
04 Mayıs

Yıldız Entegre, araştırma, tasarım ve endüstri arasındaki bağları güçlendirmeyi amaçlayan ve bu yıl 61.si düzenlenen iSaloni Milano Mobilya Fuarı’nı, Türkiye’nin önde gelen 8 tasarımcısı ile birlikte deneyimledi. Ayça Akkaya Kul, Alp Nuhoğlu, Ece Yalım, Emre Evrenos, Kunter Şekercioğlu, Ozan Sinan Tığlıoğlu, Şule Koç ve Yeşim Bakırküre gibi Türkiye’nin başarılı tasarımcılarının katıldığı etkinlikte, günden güne değişen tasarım trendleri ve gelişim yolculuğuna dair ilham veren üç gün geçirildi. 

Dünyanın en büyük mobilya fuarı iSaloni Milano Mobilya Fuarı’nı davetlileri ile birlikte deneyimleme imkânı bulduklarını belirten Yıldız Entegre Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Melike Alkan, “Yıldız Entegre olarak 133 yıllık köklü deneyimimizle orman ürünleri sektöründe, Türkiye’nin önde gelen mimarlarına ve mobilya tasarımcılarına ilham kaynağı olacak koleksiyonlar hazırlayarak uluslararası çapta öncü çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Her zaman ilham almaya ve ilham vermeye büyük özen gösteriyoruz.

Tasarımcılarla iSaloni Milano Mobilya Fuarına gerçekleştirdiğimiz ilham turuyla da hem şehirdeki ilham verici ürün ve tasarımları görme hem de fuardaki yenilikçi ürün ve tasarımları keşfetme fırsatına sahip olduk. Klasik fuar alanının yanı sıra Workplace 3.0, S.Project, SaloneSatellite gibi tasarım ve teknolojinin iç içe geçtiği çok özel alanlarda sektörün gelecek vizyonunu gözlemledik. Çok verimli ve keyifli bir fuar deneyimi yaşadık. Buradaki gözlemlerimiz ve aldığımız ilham doğrultusunda gelecekteki çalışmalarımıza yön vereceğiz.” diye konuştu.

Yıldız Entegre “Türkiye’nin İtibarlı Markası” seçildi önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki