Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre “Türkiye’nin İtibarlı Markası” seçildi

Orman ürünleri sektöründe dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alan Yıldız Entegre, Türkiye İtibar Akademisi tarafından yapılan Türkiye İtibar Endeksi Araştırması sonucunda, ahşap parke ve ahşap kapı sektöründe “Türkiye’nin İtibarlı Markası” tescilini ve ödülünü aldı.

yıldız entegre “türkiye’nin itibarlı markası” seçildi
Kategori
Basında Biz
Tarih
17 Mayıs

Beykoz Üniversitesi’nin iş birliğinde ve Bursa Teknik Üniversitesi’nin raportörlüğünde Türkiye İtibar Akademisi tarafından 12’ncisi gerçekleştirilen araştırma, 26 bölge ve 72 ilde, 15 Aralık 2022–15 Ocak 2023 tarihleri arasında yaklaşık 15 bin kişinin katılımıyla yapıldı. 

Araştırma sonucuna göre Yıldız Entegre, ahşap parke ve ahşap kapı sektöründe Türkiye’nin İtibarlı Markası olarak adını yazdırdı.

Geçmişi 1890’lara kadar uzanan, bugün kapı, parke ve plaka ürün gruplarındaki üretimiyle Türkiye’nin en büyük 21. sanayi şirketi konumunda bulunan Yıldız Entegre, sektörüne yön veren yatırımlarını ekonomik, çevresel ve toplumsal boyutlarıyla en ince ayrıntısına kadar planlayarak gerçekleştiriyor. ‘Ağacın izinde’ manifestosuyla gezegenimizi ve insanın iyiliğini önceliklendiriyor. İyi tasarıma önem veriyor, bilgi ve yaratıcılıktan ilham alıyor. Geniş ürün yelpazesiyle farklı ihtiyaçlara yanıt veren Yıldız Entegre, kurumsal bazda ve sivil toplum kuruluşlarının iş birliğiyle birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe de imza atıyor.

Yıldız Entegre, Interzum 2023’te inovatif ürünlerini tanıttı önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki