Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre, Interzum 2023’te inovatif ürünlerini tanıttı

Yıldız Entegre, mobilya endüstrisinde dünyanın en önemli fuarlarından olan ve 9-12 Mayıs’ta Köln’de gerçekleşen Interzum’a katılarak sürdürülebilir malzeme ve süreçlerle ürettiği inovatif ürünlerini tanıttı.

yıldız entegre, ınterzum 2023’te  inovatif ürünlerini tanıttı
Kategori
Basında Biz
Tarih
26 Mayıs

Orman ürünleri sektöründe dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alan Yıldız Entegre, mobilya endüstrisi ve iç tasarım dünyasından önde gelen oyuncuların en son yeniliklerini paylaştığı Interzum 2023’e katıldı.

Yıldız Entegre, ana teması ‘neo-ekoloji’ olan Interzum 2023’te, sürdürülebilir malzeme ve süreçlerle ürettiği ürünlerini tanıttı. Yıldız Entegre’nin standında sergilediği panel kategorisinde geniş dekor ve doku çeşidine sahip Yıldız Trend, parke kategorisinde özgün yaşam alanlarını farklılaştıran ürünler sunan VarioClic, kapı kategorisinde monoblok yapısı, sağlam ve uzun ömürlü kapılarıyla beğeni toplayan VarioDor, Interzum ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Doğadan ilham alan tasarım

Yıldız Entegre, malzemenin özündeki değeri doğadan ilham aldığı formların eşliğinde sunarak sürdürülebilirliğe dikkat çeken standı ile ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Üç ayrı ürün kategorisine odaklanılan stantta yüzeylerin zenginliği, ürünün faydaları ve malzeme özellikleri ziyaretçilere tanıtıldı. Standın merkezinde konumlanan enstalasyon alanlarında ise renk, yüzey ve doku çeşitliliği farklı kompozisyonlarla sergilenerek ziyaretçilere ürün kalitesini gözlemleme fırsatı verdi.

Yıldız Entegre’den görme engelli depremzede çocuklara WeWALK akıllı baston hediye önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki