Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre, yenilikçi ürünleriyle Münih’te gerçekleştirilen BAU Yapı Fuarı’na katıldı

Yıldız Trend, VarioClic, TerraClick ve VarioDor markalarımızla 17-22 Nisan tarihleri arasında Münih’te gerçekleşen, yapı ve inşaat alanında dünyanın en büyük fuarlarından BAU Yapı Fuarı’na katılım göstererek, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık.

yıldız entegre, yenilikçi ürünleriyle münih’te gerçekleştirilen bau yapı fuarı’na katıldı
Kategori
Basında Biz
Tarih
28 Nisan

Orman ürünleri sektörünün en büyük üreticilerden biri olarak, dünyanın önemli yapı ve inşaat fuarlarından BAU Yapı Fuarı’na katılım gösterdik ve farklı hedef kitlelere hitap eden markalarımızı ile yenilikçi ürünlerimizi tanıttık. 

Dört yıllık bir aradan sonra gerçekleşen fuarda, 49 ülkeden yaklaşık 190.000 ziyaretçi ve 2.260 katılımcı bir araya geldi. Almanya’nın Münih şehrinde 17-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, dijital dönüşüm, yaşamın geleceği, kaynaklar & geri dönüşüm ve modüler yapı konuları öne çıktı. 

Mimarlık, yapı malzemeleri ve sistemleri alanında önde gelen paydaşları bir araya toplayan BAU Münih’te, 156 metrekare büyüklüğündeki, tasarımı ve ışıklandırmasıyla dikkatleri üzerinde toplayan standımız ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Firma yetkililerimizin yaptığı görüşmelerde, geleceğe yönelik önemli iş bağlantılarının temelleri atıldı.

Parke ve kapı ürünlerine büyük ilgi

Yıldız Entegre olarak fuar alanında tüm ürün gruplarımızı sergilerken, standımızın ana teması parke ve kapı ürünleri üzerine kurgulandı. Geniş dekor ve doku çeşidine sahip Yıldız Trend, özgün yaşam alanlarını farklılaştıran ürünler sunan VarioClic, her bütçeye uygun, geniş bir yelpazede ürünleri bulunan TerraClick ile monoblok yapısı, sağlam ve uzun ömürlü kapılarıyla beğeni toplayan VarioDor, BAU Yapı Fuarının öne çıkan markaları arasında yer aldı.

 

 

YILDIZ ENTEGRE’DEN ISALONI’YE İLHAM TURU önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki