Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yaşam Alanlarınıza Derinlik Katan Lak Panel Nedir?

ÜrünLak panel ürün grubunun en önemli özelliği mekanlara derinlik hissi katmaları.

yaşam alanlarınıza derinlik katan lak panel nedir?
Kategori
İlham Veren Fikirler

Ürün

Lak panel ürün grubunun en önemli özelliği mekanlara derinlik hissi katmaları. Yaşam alanlarında daha parlak ve insanı içine çeken dekorasyon için bu ürünler ideal çözümler sunuyor.

MDF veya yonga levhanın (suntanın) bir dizi işlemden geçirilmesiyle ortaya çıkan bu panellerin üretimindeki temel süreç; ürünlerin UV lak veya parlak/mat yüzeyler ile lamine edilmesidir. Ürünün en önemli özelliği yüksek parlaklık düzeyi sunmasıdır.

Yıldız Entegre ürün gamında bulunan otuzu aşkın farklı desen ve renk alternatifi ile farklı ölçülerde üretilen lak panel ürünleri; çizilme, sararma ve aşınmalara karşı dayanıklılığı, yaşam alanlarına estetik katması ve kalitesi ile tercih edilmektedir.

Kullanım alanları

Açık alanlarda, su ile yıkanan eşyalarda, doğrudan güneş ışığına, buhara veya ısı kaynaklarına maruz kalan alanlarda ürünün kullanımı tavsiye edilmemektedir. Lak panel ürünlerinin temizliği de oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Sabun ve su ile nemlendirilmiş, aşındırıcı olmayan bir bezle silinen yüzeyler akabinde aynı yapıda bir bezle kurulanmalıdır. Bulaşık teli ve benzeri sert ürünlerin kullanılmaması gerekir. Tanecik esaslı temizlik malzemeleri, asit içerikli çözücü kimyasallar içeren temizlik ürünlerinin yanı sıra alkol ve amonyak benzeri kimyasallar da temizlik esnasında kesinlikle kullanılmamalıdır.

Estetik ve kalite bir arada

Antibakteriyel bir ürün olması sebebiyle evlerde gönül rahatlığıyla her türlü dekoratif amaçla kullanılabilir bir üründür. Kalıcı parlaklık ve ilk günkü rengini koruma özellikleriyle lak panel ürünlerin uzun ömürlü olmaları, nem ve aşınmaya karşı dayanımlarının diğer panel ürünlere göre daha fazla olması; son yıllarda en çok tercih edilen bir malzeme olmasını sağlamıştır.

 

Tarihe Meydan Okuyan Ahşap Bir İmparatorluk Sarayı: Yasak Şehir önceki
Bauhaus School and Today's Understanding of Design sonraki