Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Dünyanın En Büyük Mobilya Fuarı: İsaloni

Milano Moda Haftası’nın en büyük etkinliği olarak 9 – 14 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek iSaloni Mobilya Fuarı alanında dünyanın en büyük ve prestijli etkinliği.

dünyanın en büyük mobilya fuarı: isaloni
Kategori
İlham Veren Fikirler


Milano Moda Haftası’nın en büyük etkinliği olarak 9 – 14 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek iSaloni Mobilya Fuarı alanında dünyanın en büyük ve prestijli etkinliği. Sektörün öncü isimlerinin katıldığı iSaloni Mobilya Fuarı’nda Uluslararası Mobilya Fuarı, Uluslararası Mobilya Aksesuarları Fuarı, Uluslararası Aydınlatma Fuarı, Uluslararası Ofis Mobilyaları Fuarı, Uluslararası Tasarım Fuarı ana ürün grupları olarak yerini alıyor.

Kullanılan ürünleri kalite ve teknolojiyle birleştirirken, basit ve minimal detaylarla buluşturan iSaloni Milano Mobilya Fuarı’nda sektöre yön veren yenilikçi ürünler sergileniyor. Katılımcılar program kapsamında iSaloni Milano Mobilya Fuarı’nda bulunan dünya markalarını ve yeni tasarımları inceleme fırsatı bulacaklar.

Sektörün gelişme trendlerine tanık olabileceğiniz iSaloni Mobilya Fuarı 2019’u Yıldız Entegre ailesi olarak, ürünlerimizi son kullanıcıya estetik dokunuşlar ve değer katarak ulaştıran tasarımcılar ve mimarlarla birlikte ziyaret ediyoruz. Seyahatimizi, Milano Moda Haftası’nın sanatla dolu etkinliklerini ve iSaloni Fuarı’nın en dikkat çeken ürünlerini Nisan ayında sosyal medya hesaplarımızdan takip ederken; bizimle birlikte Milano’nun ve estetiğin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Ağacın İzinde Bir Yapı: Bosco Vertıcale önceki
Bauhaus School and Today's Understanding of Design sonraki