444 34 93
Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre’nin Yeni Yıldaki İlk Durağı Almanya Oldu!

Orman ürünleri sektörünün öncü ismi Yıldız Entegre, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex 2020 Uluslararası Halı ve Zemin Kaplama Fuarı’nda laminant parke ürünlerini sergiledi. Yıldız Entegre, yaşam alanlarına sıcaklık katan sağlıklı ürün grupları ve yenilikçi hizmetleri ile dikkat çekti.

yıldız entegre’nin yeni yıldaki ilk durağı almanya oldu!
Kategori
Basında Biz
Tarih
14 Ocak

Orman ürünleri sektörünün öncü ismi  Yıldız Entegre, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex 2020 Uluslararası Halı ve Zemin Kaplama Fuarı’nda laminant parke ürünlerini sergiledi. Yıldız Entegre, yaşam alanlarına sıcaklık katan sağlıklı ürün grupları ve yenilikçi hizmetleri ile dikkat çekti.

Orman ürünleri sektörünün öncü oyuncusu Yıldız Entegre’nin yeni yıldaki ilk durağı, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex Fuarı oldu. Dünyanın en büyük uluslararası buluşması olan halı ve zemin kaplamaları fuarı Domotex 2020’de 60 ülkeden 1400 katılımcı yer aldı. Yıldız Entegre, 10-13 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen fuara doğal, sağlıklı ve yenilikçi ürünleriyle damgasını vurdu.

Fuarda sektör profesyonelleri ve müşterilerle biraraya gelen Yıldız Entegre, “Yıldız Home” markası altında bulunan Varioclic, Terraclick, Smartclick veSoft Series markaları ile ürünlerini sergiledi.

Çalışmalarının her aşamasında “Ağacın İzinde’’mottosuyla hareket eden ve ürünlerini bu anlayış çerçevesinde doğadan ilham alarak yenilikçi yaklaşımıyla tasarlayan Yıldız Entegre, tüm yaşam alanlarında kendine yer bulan laminant parke ürün çeşitliliğini sektör profesyonellerinin beğenisine sundu. Dünyanın dört bir yanından katılımcının ziyaret ettiği Yıldız Entegre standında tüm zevklere hitap eden laminant parke çeşitliliği göz doldurdu. Renk çeşitliliğinin yanı sıra 2G ve 5G kilit sistemleriyle uygulamayı kolaylaştırarak zamandan tasarruf sağlayan ürün grupları beğeni aldı. Yıldız Entegre, geçtiğimiz yıl sektöre sunduğu dijital deneyim noktasını da Almanya’ya taşıyarak üstün hizmet kalitesini dünyaya duyurdu.

Yıldız Entegre, 2020 yılı teması “sağlık, doğallık ve sürdürülebilirlik” olarak belirlenen Domotex Fuarı’nda, bu temayı destekleyecek nitelikte uluslararası standartlara sahip kalite belgeleri bulunan laminant parke ürünleri ile beğeni kazandı. Ürün bileşenlerinde insan sağlığına zararlı madde içermeyen, tüm yaşam alanlarında doğaya saygılı ve sağlıklı ürünleriyle doğa dostu bir kurum olmanın bilincini ve sorumluluğunu taşıyan global üretici unvanını  pekiştirmiş oldu.

Domotex Fuarı’nın sektörün gelişimini takip etmek açısından önemli bir buluşma olduğunu  ifade eden Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, sözlerine şu şekilde devam etti: “Özellikle global çapta bilinirliği artıran, yeni ve nitelikli iş ortaklıkları kazanma fırsatı sağlayan organizasyonlara katılım sağlamaya özen gösteriyoruz. İhracat pazarlarımızı çeşitlendirmeyi önemsiyoruz. Yenilikçi ve doğa dostu ürünlerimiziuluslararası bir platformda, sektör temsilcilerine tanıtmak bu nedenle bizim için önemli.  Bu anlamda sektörel gelişimlerin, son teknoloji ve yeniliklerin yakından takip edildiği dünyaca ünlü fuarlarda ülkemizi temsil etmekten gurur duyuyoruz. Önümüzdeki dönemde trendleri belirleyen yenilikçi ürünlerimizi, global fuarlarda dünya pazarına sunmaya devam edeceğiz.’’

Türkiye’nin En Büyük Monoblok Mdf Kapı Üreticisi Yıldız Entegre! önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki