Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre, sektörde bir ilke imza atarak VarioDor reklam kampanyasıyla Effie Awards Türkiye'de gümüş ödülün sahibi oldu!

Yıldız Entegre, ünlü oyuncular Aylin Kontente ve Alper Kul çiftinin reklam yüzü olduğu ‘Kapının İyisi VarioDor’ reklam kampanyası ile Effie Awards’da gümüş ödülün sahibi oldu.

yıldız entegre, sektörde bir ilke imza atarak variodor reklam kampanyasıyla effie awards türkiye'de gümüş ödülün sahibi oldu!
Kategori
Basında Biz
Tarih
06 Temmuz

Orman ürünleri sektörünün önde gelen üreticileri arasında yer alan Yıldız Entegre, dünyanın en prestijli pazarlama ve reklam etkinliği yarışması olan Effie Awards Türkiye’de Emlak/İnşaat/Yapı Malzemeleri kategorisinde sektörde bir ilke imza atarak  gümüş ödülün sahibi oldu. Effie, dünya çapında 55 ülkede, EACA’e (European Association of Communciation Agencies) üye Reklam Ajansları Dernekleri ve Reklamveren Dernekleri tarafından ortak olarak düzenlenen dünyanın en prestijli pazarlama ve reklam etkinliği yarışmasıdır. Yıldız Entegre’ye ödülü, ünlü tiyatro sanatçıları Aylin Kontente ve Alper Kul çiftinin reklam yüzü olduğu ‘Kapının İyisi VarioDor’ reklam kampanyasının gösterdiği büyük başarı getirdi. 

‘Kapının İyisi’ mottosuyla hayata geçirilen reklam kampanyasında VarioDor monoblok kapıların estetik modellerinin yanı sıra ısı ve ses yalıtım gibi fark yaratan özellikleri, sevimli çiftin eğlenceli diyalogları eşliğinde tanıtıldı. Rafineri Reklam Ajansı’nın imzasını taşıyan reklam kampanyası izleyicilerden de tam not aldı. 

Divan Kuruçeşme’de düzenlenen ödül töreninde konuşan Yıldız Entegre Pazarlama Direktörü Bengü Metin, “Ödüller her zaman başarının takdiridir. Yenilikçi ve özgün ürünümüz VarioDor için büyük emek ve özenle hayata geçen reklam kampanyamızın Effie ödülüyle taçlanması da bizi mutlu etti. Gelecekte daha iyilerine imza atmak için şimdi çok daha fazla motiveyiz. Reklam kampanyamıza katkıda bulunan herkesi kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Yıldız Entegre’nin deprem bölgesine desteği devam ediyor. önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki