Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre olarak Sektörde Fark Yaratan Ürünlerimizi ve Yeni Nesil Hizmetlerimizi İş Ortaklarımıza Tanıttık

Dünyanın en büyük orman ürünleri üreticileri arasında yer alan firmamız, yeni nesil ürün ve hizmetlerini tanıtmak üzere uluslararası iş ortaklarıyla bir araya geldi. Şirketimizin inovasyon, tasarım, Ar-Ge ve üretim gücünün gözler önüne serildiği buluşmaya, Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerinden 200’e yakın Yıldız Entegre iş ortağı katılım gösterdi. Şirket yöneticilerimizin sunumlarıyla zenginleşen etkinlikte, firmamızın yenilikçi ürünleri iş ortaklarımızdan tam not aldı.

yıldız entegre olarak sektörde fark yaratan ürünlerimizi ve yeni nesil hizmetlerimizi iş ortaklarımıza tanıttık
Kategori
Basında Biz
Tarih
29 Eylül

Girişimci ve yenilikçi orman ürünleri üreticisi olan firmamız, küresel çapta başarısında önemli bir rol oynayan iş ortaklarıyla Romanya’da bir araya geldi. 18-20 Eylül 2022 tarihleri arasında, Bükreş’te düzenlenen etkinlikte, şirket yöneticilerimizin vizyon odaklı sunumlarına ve yeni nesil ürün tanıtımlarına yer verildi. Etkinliğe Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde 200’e yakın Yıldız Entegre ana ve alt bayileri katıldı. 

‘Better Together’ mottosuyla gerçekleştirilen buluşmanın açılış konuşmasını gerçekleştiren Yıldız Entegre Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Melike Alkan; “Yıldız Entegre, bugün kendi sektöründe dünyanın en büyük ilk 10 şirketi arasında yer almaktadır. Küresel çaptaki güçlü faaliyetleriyle de Türkiye’ye sunduğu değer kurumumuzu en güçlü ilk 30 sanayi şirketi arasına taşımıştır. Bu başarıda, zorlu pandemi koşulları ve ardından oluşan ekonomik ve sosyal dalgalanmalara rağmen iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi ve güçlenmeyi merkezine alan stratejimiz yer alıyor. Böylece bir yandan inovasyon ve tasarım gücümüzle ürünlerimizle fark yaratırken bir yandan da markalarımızın iletişim ve pazarlama faaliyetlerine yaptığımız yatırımlar hem kurumumuzun hem de sektörümüzün gelişimine hizmet ediyor. Tüm bu çalışmalarımızı ise doğadan aldığımız ilhamla, sürdürülebilirlik odağıyla gerçekleştiriyoruz. İş süreçlerimizi, üretimden pazarlamaya, insan kaynaklarından ürün geliştirmeye kadar bu bakış açısıyla şekillendirerek yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Dünyanın dört bir yanından iş ortaklarımızla bir arada olduğumuz bu buluşma da gösterdi ki; hep birlikte ilerleyerek, sunduğumuz değeri zenginleştirmeye ve yenilikçi vizyonumuzla daha iyiyi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yıldız Entegre olarak yeni nesil ürünleriyle sektörün çehresini değiştiriyoruz

132 yıldır yalın üretim teknikleri ve güçlü üretim kabiliyetleriyle öne çıkan firmamız, son dönemde teknoloji, inovasyon ve tasarım odağıyla sektörde fark yaratırken, yeni nesil ürünlere imza atıyor. Bu doğrultuda uluslararası orman ürünleri sektöründe lider firma olarak, gelecek döneme damgasını vuracak 4 farklı koleksiyonumuzu Bükreş’te iş ortaklarımızla paylaştık.

Bu koleksiyonlardan 5G Kilit Sistemi, Välinge, İsveç firması patentinde laminant parke döşemeleri için tasarlanan, inovatif özelliklere sahip bir portföy sunuyor. Tüm ürün çeşitleri ve genişlikleri için uygun olan bu sistem ile kurulum, geleneksel açılı montaj yöntemi ile uzun kenarda kilitleniyor. Kısa kenarda ise 5G Kilitleme Sistemlerinin getirdiği kolaylık sayesinde, herhangi bir alete ihtiyaç duymadan basit ve hızlı bir kurulum sağlanıyor. Yapılan araştırmalar, 5G Kilit Sistemi’nin diğer sistemlere oranla %50 daha hızlı uygulama imkanı sunduğunu kanıtlıyor. 

Aynı zamanda firmamız, bu buluşmada dünyada bir ilk olan, çocuklara özel desenlerle tasarlanmış, antibakteriyel, çizilmez ve leke tutmaz Kids Serisi’ni de iş ortaklarımızın beğenisine sundu.

İş ortaklarımız, gerçekleştirilen etkinlikte bu koleksiyonlara ait yeni ürünleri bire bir deneyimleme şansı yakaladı. Yöneticilerimizin sunumlarıyla derinleşen toplantılar, gece gerçekleştirilen keyifli bir Gala Yemeği ile son buldu.  

SICAM Fuarı kapsamında Venedik Bienali ziyaret edildi önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki