Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre olarak, mobilyanın yıldızlarıyla buluştuk!

Tüyap Fuarcılık iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu’nun desteğiyle düzenlenen Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı İstanbul Mobilya Fuarı’na Altın Sponsor olarak destek verdik.

yıldız entegre olarak, mobilyanın yıldızlarıyla buluştuk!
Kategori
Basında Biz
Tarih
28 Ocak

Fuar kapsamında 25-26 Ocak’ta ‘Yıldız Entegre ile Mobilya ve Tasarım Sohbetleri’ başlıklı bir paneller dizisi düzenleyerek, sektörün gelişimine ışık tutacak fikirlerin konuşulduğu bir platform yarattık.

Orman ürünleri sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen üreticileri arasında yer alan bir firma olarak, en büyük paydaşlarından biri olduğumuz Türkiye mobilya sektörünün gelişimine yönelik faaliyetlerimize, İstanbul Mobilya Fuarı’na verdiğimiz destek ile devam ettik. Yıldız Entegre olarak, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu’nun (MOSFED) desteğiyle 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında düzenlenen, Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı, İstanbul Mobilya Fuarı’na ‘Altın Sponsor’ olarak destek verdik.

Bu yıl bir kez daha mobilyanın yıldızlarıyla buluştuk, ayrıca 25-26 Ocak tarihlerinde ‘Yıldız Entegre ile Mobilya ve Tasarım Sohbetleri’ başlıklı paneller dizisi düzenledik.

Yıldız Entegre’den görme engelli depremzede çocuklara WeWALK akıllı baston hediye önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki