444 34 93
Lütfen bir dil seçiniz.
Geri Dön

Yıldız Entegre, 25. Intermob Fuarı’nda Yenilikçi Ürünleri ile Yerini Aldı

Yıldız Entegre, tasarıma ilham veren plaka, kapı, parke ve süpürgelik ürün gruplarındaki yeniliklerini, mobilya sektörünün en önemli etkinliklerinden Intermob Fuarı’nda sergiledi.

yıldız entegre, 25. ıntermob fuarı’nda yenilikçi ürünleri ile yerini aldı
Kategori
Basında Biz
Tarih
11 Ekim

Orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın lider markalarından Yıldız Entegre, mobilya sanayisinin en prestijli fuarlarından biri olan Intermob 25. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’na katıldı. Bu yıl 30 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında 25’inci kez düzenlenen fuar, yerli ve yabancı onlarca firma için global bir iş platformuna dönüştü.

Yıldız Entegre’nin kalite ve tasarım ile şekillenen yenilikçi ürünleri, doğanın parametrik yapılarından ilham alarak oluşturulan 572 metrekarelik sergi alanında ziyaretçilerle buluştu. Markanın öncü rolünü, mekanlara değer katan ürün çeşitliliğini ve yaşam alanlarına verdiği derinliği net bir dille anlatan sergi alanı, ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı. Yıldız Entegre’nin 2023 Trendbook’unda yer alan 5 farklı temanın işlendiği, Yıldız Entegre yüzeyleri kullanılarak canlandırılan yaşam alanları, Intermob Fuarı'nın en çok dikkat çeken stantlarından biri oldu. 

Fuar boyunca kapı, parke ve levha ürün grubundaki sektöre yeni soluk getirecek ürünler Yıldız Entegre ekipleri tarafından stant ziyaretçilerine sunumlarla aktarıldı. Her gün iki farklı oturumda yapılan sunumlar müşteriler tarafından büyük ilgi gördü. Türkiye’nin farklı şehirlerinden davet edilen yaklaşık 70 mimari ofis fuar boyunca Yıldız Entegre’nin standında ağırlandı. Mimarlara özel sunumlarda Yıldız Entegre’nin sektöre liderlik eden ürünleri tanıtıldı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

VarioClic Yeni Reklam Kampanyası Yayında: Sizin Yeriniz VarioClic önceki
Platin Global 100 Ödülleri sonraki