Lütfen bir dil seçiniz.
ticari elektronik ileti alınmasına ilişkin aydınlatma ve muvafakatname

Tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi 6563 S. Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında kanun gereği onayınıza tabidir. Bu formu onaylamakla tarafınıza Şirketimiz tarafından telefon, faks, e-posta ve sms ve benzeri elektronik iletişim kanalları ile ticari elektronik ileti gönderilmesini onaylamış olursunuz.

Şirketimizin bu konuda aydınlatma yükümlülüğünü tam olarak yerine getirdiğini ve 6563 S. Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 5, 6, 7 ve 8’inci maddelerinde yer alan haklarınız konusunda bilgilendirildiğinizi kabul ediyorsanız ve tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi konusunda onayınız varsa bu formu onaylayabilirsiniz.

6563 S. Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 8. Maddesinde düzenlenen ticari elektronik iletileri reddetme hakkınızı kullanmak istediğinizde taleplerinizi yazılı olarak veya diğer yöntemlerle Şirketimize iletebilirsiniz. Başvurunuzu iletmek isterseniz şirket adreslerine posta yolu ile başvurabilir ya da 0 262 316 61 00 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da talebinizi info@yildizentegre.com.tr adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.