Lütfen bir dil seçiniz.
kişisel verilere ilişkin aydınlatma

Veri Sorumlusu: Yıldız Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş. Arslanbey OSB Mah. 1.Cad. No:13 Kartepe/KOCAELİ

Tarafınıza ait unvan, ad, soyad, telefon numarası, e-posta sair her türlü bilgi kişisel veri olarak adlandırılmaktadır. Kişisel verilerinizin alınması, işlenmesi ve paylaşılması için 6698 S. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği açık rızanızın alınması zorunludur. 

Markalarımızın size tanıtımı, şirket organizasyonlarından, etkinliklerinden, duyurularından, promosyon ve kampanyalarından haberdar edilmeniz için kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması, paylaşılması, tanıtım/pazarlama, reklam amaçlı kullanılması, çoğaltılması, paylaşılması gibi amaçlarla sizden bilgilerinizi açık rızanız doğrultusunda almaktayız. Bu formu onaylamakla bilgilerinizi verirken açık rızanızın alındığını, tam ve eksiksiz şekilde bilgilendirildiğinizi onaylamış olursunuz. 

Belirtmek isteriz ki; şirketimiz kişisel verilerinizi, ancak Kanunda ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslara uygun olarak işleyebilecektir. Şirketimiz; kişisel verilerin muhafazasını sağlamak amacıyla uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri alacak, açık rıza ve onayınıza aykırı bir işlem yapmayacaktır.

Şirketimizin aydınlatma yükümlülüğünü tam olarak yerine getirdiğini ve 6698 S. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Maddesinde söz konusu kişisel verilerinizin, alınmasına, saklanmasına, işlenmesine, paylaşılmasına açık rıza veriyorsanız bu formu onaylayabilirsiniz.

6698 S. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun Kanunun 11. maddesinde belirtilen haklarınızı kullanmak istediğinizde taleplerinizi yazılı veya Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun belirlediği diğer yöntemlerle Şirketimize iletebilirsiniz. Başvurunuzu iletmek isterseniz şirket adreslerine posta yolu ile başvurabilir ya da 0 262 316 61 00 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da talebinizi info@yildizentegre.com.tr adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.