Lütfen bir dil seçiniz.
başkanın mesajı
Fehmi Yıldız
"Ya işinizi farklı yapın
ya da farklı bir iş yapın"

Bu sözün değerini en çok, çalıştığı kurumun yaşının kendi yaşından büyük olduğunu fark edenler bilir… Ailemizin her bireyi bilir ki bizim için çalışmak bir hizmet koşusudur. En iyiye ulaşma çabasıyla ilerlediğimiz bu koşuda; hepimizin ortak amacı hizmet kalitemizi durmaksızın ileriye taşımaktır.

1890’lara uzanan geçmişimiz; hem omuzlarımızdaki sorumluluğu ağırlaştırıyor hem de yolumuzu aydınlatan bir ışık olarak her adımımıza yön veriyor. Bugün, doğduğumuz topraklara katma değer sağlayan ve istihdam yaratan tesislerimiz, uluslararası platformda saygı duyulan ve tercih edilen markalarımız ile ülkemizin gurur duyduğu bir gücüz.

Ülkemizin üretimi, istihdamı, katma değeri ve vergilendirilmiş geliriyle en büyük firmalarından olmanın sorumluluğu ile artık hedeflerimiz daha büyük. Uzak yakın demeden dünyanın her ülkesine ürünlerimiz ile ulaşıyor; üretim değerlerimizi küresel normlara göre oluşturuyoruz. Dünyanın en iyi ürünlerini Türkiye’de üretip dünyanın hizmetine sunuyoruz.

Deneyimimiz kurum yaşımız gibi asırlık olsa da heyecanımız ve tutkularımız hala ilk günkü gibi taptaze. İşte bu tutkuyu paylaşan, bizimle aynı heyecana sahip 4.500’ü aşan çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla, sizin için geleceği şekillendirmeye devam edeceğiz.

✺ Fehmi Yıldız
Yönetim Kurulu Başkanı